• Spotkanie z policją

• W ostatnim tygodniu września nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Podczas spotkania opowiedziała przedszkolakom jak dbać o swoje bezpieczeństwo, jak odpowiednio korzystać z przejścia dla pieszych, a także jak wygląda pozycja "żółwia", czyli co należy zrobić, jeśli zaatakuje nas groźny pies. Dzieci dowiedziały się również w jaki sposób wezwać pomoc i przy okazji wykazały się bardzo dobrą znajomością numerów alarmowych. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci mogły obejrzeć z bliska radiowóz policyjny i zrobić sobie w nim pamiątkowe zdjęcie.

• II Mielecki Bieg Przedszkolaka

• Nasze przedszkole już po raz kolejny zorganizowało wydarzenie sportowe,

w którym udział wzięły dzieci z wszystkich przedszkoli miejskich.

Tegoroczny Mielecki Bieg Przedszkolaka połaczył się z obchodami Dnia Przedszkolaka oraz Europejskim Tygodniem Sportu. Zawody odbyły się na bieżni hali Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec. Było mnóstwo sportowych emocji i świetnej zabawy. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratukujemy kondycji i sportowego ducha.

Bardzo dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc i wsparcie przy organizacji wydarzenia.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Mielca za objęcie patronatem honorowym  zawodów i ufundowanie medali dla zawodników.

• 20 września obchodzony jest Ogólnopolski  Dzień  Przedszkolaka.

W tym  radosnym i  niezwykłym  dniu  dzieci  powitały  się  okrzykiem: ,,Dzień  Przedszkolaka  ważna  sprawa, czeka  nas  super  zabawa’’.

Przy  dźwiękach  muzyki dzieci  przeniosły  się  w  świat  zabaw. Jak przystało na przedszkolaków promujących zdrowie nie zabrało aktywności sportowych. Był to dzień pełen empozytywnych emocji.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, mnóstwa zabawy i wielu okazji do rozwijania swoich pasji.

Wesołe Misie i Króliczki

Kangurki

• Uwaga!

Zmiana terminu na 6.10.2022

godzina bez zmian

Zachęcamy do udziału.

• Ogłoszenie

• Informujemy o możliwości ubiegania się przez Rodziców o pomoc w formie bezpłatnych posiłków dla dzieci.

Wsparcie może zostać udzielone osobom spełniającym warunki otrzymania pomocy wskazane w ustawie z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej oraz spełniającego kryterium dochodowe, o którym mowa w art. 8 w/w ustawy tj. w przypadku rodziny
              150% kryterium dochodowego na osobę w rodzinie czyli 900 zł.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 177875600 lub w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, ul. I. Łukasiewicza 1c, gdzie również należy składać wnioski.