• TANECZNYM KROKIEM DOOKOŁA ŚWIATA - bal karnawałowy

• Świat można poznawać podróżując, oglądając filmy, albumy lub czytając książki. W naszym przedszkolu bal karnawałowy był okazją do  zwiedzania  świata  poprzez muzyczną podróż. Przedszkolaki tanecznym krokiem poznawały rytmy z różnych kontynentów. Kiedy zabrzmiały gorące rytmy w tan ruszyły nie tylko  księżniczki.  Wszyscy pokazali, że w naszym przedszkolu potrafią się wspaniale bawić!

• Akcja "Otwarte drzwi"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Mielcu ogłaszają realizację akcji informcyjnej dla mieszkańców miasta Mielca pn. "Otwarte drzwi", w dniach od 19.02.2024 r. do 23.02.2024 r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw. Akcja skierowana jest do:

• osób doznających przemocy domowej,
              • osób stosujących przemoc domową,
              • świadków przemocy domowej,
              • osób posiadających wiedzę o przypdkach występowania przemocy domowej oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Mielca.Szczegóły akcji oraz harmonogram dyżurów specjalistów w pliku poniżej.

Akcja Otwarte Drzwi 2024

• W tanecznej podróży po Europie

• W tanecznej podróży po Europie dzieci z mieleckich przedszkoli zaprezentowały tańce różnych narodowości.  Były  gorące rytmy z Hiszpani, Grecji, tańce irlandzkie, walc wiedeński, Kujawiak, taniec słowiański, oraz Polka.  Nasze przedszkole prezentowały dzieci z grupy Tygrysków w węgierskim tańcu ludowym ,,Czardasz''. Zaprezentowany taniec przybliżył nam muzykę oraz kulturę danego narodu. Była to prawdziwa podróż w rytmie pięknej muzyki i tańca po krajach Europy.

Filmowa relacja z występu naszych przedszkolaków