• MBO Prosimy o głosy

• Głosy można oddawać na dwa sposoby:

• w trybie elektronicznym za pośrednictwem strony internetowej https://eurzad.um.mielec.pl Aby to uczynić najpierw należy zalogować się za pomocą profilu zaufanego, a następnie przejść do zakładki MBO, która znajduje się w prawym górnym rogu)
              • za pomocą papierowych kart do głosowania

Dzieci bez ograniczenia wiekowego również mogą wziąć udział w głosowaniu. Jeśli udział w głosowaniu bierze dziecko nieumiejące czytelnie pisać, kartę powinien wypełnić i podpisać rodzic lub opiekun prawny.

• "Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia.
              W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce…”

Słowa tej piosenki od samego rana brzmiały w przedszkolu.

Dzieci z grup Kangurki, Tygryski i Mądre Sowy spędziły ten dzień w przepięknych okolicznościach przyrody na terenie „Domku Myśliwskiego” Koła Łowieckiego Diana. Miały okazję do spotkania z policjantami, strażakami oraz warsztatów w pierwszej pomocy, które przeprowadził pan Maciej Rachwał. Kiełbaska z grilla na świeżym powietrzu smakowała wyśmienicie. Nie zabrakło też wspólnych zabaw na łonie natury.

Dzień Przedszkolaka w grupie Wesołych Misiów i Króliczków  upłynął pod znakiem dużej ilości zabawy, tańca i ruchu. Dzieci otrzymały kolorowe baloniki, które wywołały uśmiech na buźkach naszych najmłodszych przedszkolaków i bardzo chętnie z nimi tańczyły. Nie zabrakło również zabawy z chustą animacyjną i toru przeszkód. Na zakończenie odbył się przemarsz z kolorowymi balonikami.  Radość i głośny śmiech  naszych najmłodszych przedszkolaków świadczył o wspaniałej zabawie.

Grupy młodsze

Grupy starsze

• Narodowe Czytanie 2023

• Narodowe Czytanie organizowane jest pod honorowym patronatem pary Prezydenckiej RP. To coroczna akcja zachęcająca do wspólnego czytania wybranej lektury z dzieł literatury polskiej, do której dołączyło nasze przedszkole. Tegoroczną lekturą jest „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.​​​​​

​​​​​​​

Przedszkolakom 12 września 2023 roku fragment „Nad Niemnem” przeczytała pani  Jadwiga Klaus. Dzieci z uwagą słuchały czytanego tekstu a następnie uczestniczyły w krótkim quizie dotyczącym wysłuchanego utworu. Pomimo tego, że utwór „Nad Niemnem” jest trudny w odbiorze, szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym, to przedszkolaki świetnie zrozumiały przeczytany fragment dzieła E. Orzeszkowej. Serdecznie dziękujemy Pani Jadwidze za obecność i dostosowanie tekstu do dzieci.  Cieszymy się, że wspólnie możemy promować czytelnictwo i cieszyć się z ukazywania piękna polskiej literatury.

• Rodzicu

• Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wybierała z przedszkola

osoba przez Ciebie wskazana koniecznie

wypełnij UPOWAŻNIENIE i dostarcz do wychowawcy dziecka !!!

Druk dostępny poprzez kliknięcie w poniższy link.

Upoważnienie do odbioru dziecka